swiat_kamieni_logo

ŚWIAT KAMIENI

Bogata oferta wyjątkowych kamieni

Dlaczego my?

Nasza firma zajmuje się sprzedażą kamieni ogrodowych-ozdobnych (grysy,otoczaki), kostki granitowej, piaskowca, głazów, włókniny, kory sosnowej.

Posiadamy szeroki wybór kamieni zarówno z Polski jak i całego świata. Szeroki wybór grysów: szary, biały, różowy, czarny, zielony, żółty, czerwony, brązowy, pomarańczowy. Otoczaków: również szeroka dostępność kolorów oraz rozmiarów Kostki granitowej: Szarej, szaro-rudej, żółtej, czerwonej, czarnej, kostki otaczanej Piaskowca: murak, ścieżkowy, elewacyjny Włókniny: biała, czarna, brązowa, siatka na krety Oraz gabiony, głazy ogrodowe, kamień na wjazdy.

Nasze produkty idealnie nadają się do budowy wjazdów oraz aranżacji ogrodów. Dysponujemy Transportem pojazdami samowyładowczymi 8T,15T,26T.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, architektów, zarówno firm jak i klientów indywidualnych jako producent wyrobów z kamienia posiadamy w swojej ofercie najwyższej jakości bogaty asortyment produktów z piaskowca, granitu i łupków wzbogacony osobliwymi kamieniami polodowcowymi czy niezwykłej gładkości otoczakami. Nie zapomnieliśmy o kamiennej galanterii ogrodowej, której walory estetyczne doceniali już starożytni Egipcjanie. Firma Solid Trans jest doceniana nie tylko przez rodzimy rynek, ale i rynki zagraniczne. Nasze przedsiębiorstwo cieszy się uznaniem klientów za profesjonalizm usług i jakość oferowanych produktów. Nie tylko posiadane certyfikaty, ale ilość zadowolonych ze współpracy z nami klientów, świadczy o tym, że warto nam zaufać. Wyroby z kamienia naturalnego mają wszechstronne zastosowanie, są trwałe i eleganckie, a moda na tego typu produkty nie przemija. Jeśli szukasz idealnego materiału budowlanego, dekoracyjnego, architektonicznego, chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat w ogrodzie, wewnątrz domu i jego otoczeniu – zapoznaj się z ofertą Solid-Trans.

Zaufały nam

Nasza Oferta

Zobacz co wyróżnia nas od innych firm

Paving stones with pattern

Kostka Granitowa

Heap of stones placed in stack for storage

Kora kamienna

Dlaczego warto nam zaufać

Wieloletnie doświadczenie

Wykształcony personel

Znakomita współpraca

Firma Solid-Trans to producent wyrobów z kamienia. Specjalizujemy się w produktach wysokiej klasy z wykorzystaniem granitu (ale także piaskowca, łupka skalnego, kamieni polodowcowych). Granit jest skałą magmową o wyraźnej budowie krystalicznej. Występującą na wszystkich kontynentach, ale o jego unikatowej strukturze i barwie na danym terenie występowania decyduje skład mineralny.

Czym charakteryzuje Solid-Trans?

Nasza firma to przede wszystkim pełen profesjonalizm

 

Wybór odpowiedniego kamienia do ogrodu jest ważną decyzją, determinującą jego charakter. Kamienie dekoracyjne w ogrodzie odgrywają znaczącą rolę zarówno jako elementy dekoracyjne, jak i konstrukcyjne. Dla przykładu: estetyczne kamienie na ścieżki potrafią w interesujący sposób oddzielić od siebie zagajniki, a taras z łupka wyznaczyć przestrzeń do spokojnego wypoczynku.

Produkty dostępne w naszej  ofercie pogrupowaliśmy według ich cech, które mają największe znaczenie przy wyborze kamieni ozdobnych. Dzięki temu w szybki i wygodny sposób możecie znaleźć interesujące dla Państwa kamienie dekoracyjne do ogrodu. Zachęcamy do zapoznania się z:

• kamieniem sortowanym luzem (drobnym, średnim, korą łupkową,

• kamieniem łupanym (drobnym i średnim kamieniem na skalniak, kamieniem murowym, kamieniem ścieżkowym, kamieniem elewacyjnym, wielkopłytowym i krawężnikami kamiennymi),

• kamieniem ciętym (jednostronnie i czterostronnie, oflisami, kamieniem elewacyjnym, kamieniem ścieżkowym i kamieniem na elewacje EKO).

Kamienie ozdobne dla każdego

Kamienie ozdobne sprawdzają się przy wielu projektach. Ich uniwersalność pozwala na wielorakie zastosowanie – od konstruowania samodzielnych elementów małej architektury, przez wystrój i aranżację wnętrz, po elewacje czy chodniki. Mamy nadzieję, że szeroka gama oferowanych materiałów idealnie wpasuje się w oczekiwania klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Nasze produkty doskonale sprawdzają się przy wykańczaniu terenu przydomowego, projektowaniu ogrodów i terenów zielonych czy jako jeden z elementów większych inwestycji budowlanych. Kamienie ozdobne są atrakcyjnym materiałem pod względem zarówno wyglądu, jak i jakości czy ceny.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu uzyskania wyczerpujących informacji.